Yeni Emlak İlanları

Sahibinden Satılık Emlak İlanları ve Diğer Bütün Şehirlerimiz İçin İçin Web sitemize ÜCRETSİZ  EMLAK İLANI Verebilirsiniz.

Emlakçılık Kursları ile Emlak Danışmanlığı Mesleği Nasıl Edinilir?

Emlak ve inşaat sektörleri yükselişte iken emlakçılık kursları ile meslek sahibi olmak isteyenler nasıl eğitim alabilir, hangi süreçlerden geçerler? Siz de emlakçılık kurslarıyla ilgileniyorsanız yazımıza kulak verin. Bu sektörde gayrimenkul danışmanı, ofis asistanı veya ofis yöneticisi olabilir; emlakçılık üzerinden profesyonel olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

​​​

Emlakçılık kursları başta büyük şehirler olmak üzere çoğu yerde ulaşılabilir olan eğitimlerdir. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde dönemsel olarak M.E.B. onaylı emlakçılık kursları açılmaktadır. Bu kurslara katılıp sertifikanızı alabilir, mesleğinizin eğitimini gördükten sonra çalışmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bazı firmaların da kendi içinde olan eğitimleri size fayda sağlayabilir. Bu eğitimlerden sonra başarınıza göre sizi kendi bünyesine dahil edecek şubeler olacaktır. Böylece emlakçılık kursundan çıkar çıkmaz emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapıp para kazanabilirsiniz.

 Emlakçılık Kurslarına Nasıl Katılabilirim?

Emlakçılık kurslarına katılmanız için bazı şartlar vardır. Bu özelliklere sahipseniz eğitiminize başlayabilirsiniz. Emlakçılık kurslarına emlakçı olanlar kendilerini geliştirmek için, bu mesleğe yeni başlamak isteyenlerin sektörde yer alabilmek için, emlak ofisi açmak isteyenler ve temel emlakçılık hizmeti bölümünde kendini eğitmek ve ilerletmek isteyenler katılabilir.

Emlakçılık Kursu Katılım Koşulları:

Emlakçılık tecrübesi olanlarda ilköğretim okumuş olma koşulu aranır.

Yeni emlakçılık yapmaya başlayacaklarda ortaöğretim okumuş olma şartı aranır.

Kayıt İçin Sizden İstenecek Olan Belgeler:

Noter Onaylı Diploma veya Öğrenim Belgesi Örneği

Nufüs Cüzdanı Fotokopisi

4 Adet Vesikalık Fotoğraf

Adli...

deneme